Technologia systemu Podstrona.pl

System Podstrona.pl udostępnia narzędzia i mechanizmy pozwalające na szybką i łatwą publikację informacji w Internecie bez potrzeby znajomości HTML czy jakichkolwiek języków programowania.

Przy pracy z tekstem wskazane jest korzystanie z przeglądarki Internet Explorer w wersji przynajmniej 5.0. Edytor umożliwiający pracę korzysta z języka skryptowego wykonywanego po stronie klienta - JavaScript.

Mechanizmy zapisujące, przetwarzające i wyświetlające podstrony zostały stworzone w języku PHP. Informacje są składowane w bazie danych MySQL.

System Podstrona.pl korzysta z usług hostingowych firmy NetArt - dzięki temu charakteryzujemy się szybkim i niezawodnym działaniem.

Backupy podstron użytkowników są wykonywane każdej nocy.

Jest to darmowy edytor rozpowszechniany na licencji GNU GPL. Dzięki niemu system Podstrona.pl udostępnia użytkownikom narzędzia pozwalające na prostą i przyjemną pracę z tekstem. Więcej informacji o projekcie: http://richtext.sourceforge.com.

PHP (akronim rekursywny "PHP: Hypertext Preprocessor"), jest szeroko używanym językiem skryptowym ogólnego zastosowania, tworzonym na zasadach Open Source, dopasowanym do potrzeb aplikacji WWW, z możliwością zagnieżdżania w HTML. Więcej informacji o PHP: http://php.net.

MySQL, to relacyjna baza danych korzystająca z języka zapytań SQL. Dzięki wykorzystaniu MySQL system Podstrona.pl zapewnia prawidłowe dodawanie / przetwarzanie informacji użytkowników. Więcej informacji o MySQL: http://mysql.org.

Nazwa.pl, to serwis oferujący jedne z najlepszych kont WWW w całej Polsce. Serwery nazwa.pl charakteryzują się wysokim uptime i szybkim działaniem łącz oraz dużą mocą obliczeniową serwerów. Dzięki korzystaniu z usług nazwa.pl system Podstrona.pl działa dzień i noc, 24 godziny na dobe, 365 dni w roku.

Autorem tej podstrony jest obs??uga serwisu Podstrona.pl.
Kopiowanie, powielanie informacji zamieszczonych na tej podstronie bez zgody autora jest zabronione.
Podstrona stworzona w systemie
regulamin | załóż własną podstronę | panel administracyjny
USA Shops | UK Shops | Wolne domeny | Spalanie paliwa | Szkolnictwo | Mundurki szkolne